Přehled sportovních akcí v areálu 2018

    19.04.              08,00-12,00                            Atletika PT – „Štafetový pohár“

    27.04.              13,00-20,00                            Město PT – „Turnaj měst“

    28.04.              07,00-17,00                            Město PT – „Turnaj měst“

    29.04.              14,00-17,00                            „Atletická neděle“ Atletika PT

    30.04.                08,00-12,30                          ZŠ Vodňanská – atl. olympiáda I. st.

 

    02.05.              08,00-11,00                            Hasiči PT - prověrky

    03.05.              08,00-11,00                            Hasiči PT - prověrky

    04.05.              08,00-11,00                            Hasiči PT - prověrky

    09.05.                08,00-12,30                          ZŠ Vodňanská – atl. olympiáda II. st.

    11.05.              08,00-11,00                            Hasiči PT – prověrky

    12.05.              08,00-09,30                            DDM PT – dětský triatlon

    14.05.                08,00-12,30                          ZŠ Vodňanská – atl. olympiáda NT

    15.05.              08,00-13,00                            ZŠ Zlatá Stezka – „Rekordy školy“

    16.05.              08,00-13,00                            DDM PT - „Pohár rozhlasu“

    17.05.              08,00-13,00                            DDM PT - „Pohár rozhlasu“

    19.05.              07,00-17,00                            Dobr. Hasiči PT – okresní soutěž

    21.05.              08,00-11,00                            Hasiči PT - prověrky

    22.05.              08,00-11,00                            Hasiči PT - prověrky

    23.05.              08,00-14,00                            OR AŠSK – okresní olympiáda I.

    29.05.              08,00-11,00                            Hasiči PT – prověrky

 

    02.06.              09,00-16,30                            Skateboard - závody

    04.06.              08,00-15,00                            SZ PT – „Pojď si vybrat, …“

    05.06.              08,00-15,00                            SZ PT – „Pojď si vybrat, …“

    06.06.              08,00-14,00                            OR AŠSK – okresní olympiáda II.

 

    30.09.              14,00-17,00                            „Atletická neděle“ Atletika PT

 

    26.12.                                                    „Štěpánský běh“

Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed

  • Rozpis drah

    Hodinydráha č.1dráha č.2dráha č.3dráha č.4dráha č.5dráha č.6
    13-14
    14-15VEŘEJNOST do 14:30
    DDM od 14:30
    15-16DDM do 15:30
    VEŘEJNOST od 15:30
    16-17DDMDDMDDMDDM
    17-18DDM do 17:30
    VEŘEJNOST od 17:30
    DDM do 17:30
    VEŘEJNOST od 17:30
    DDMDDM
    18-19
    19-20
    20-21

    Hodinydráha č.1dráha č.2dráha č.3dráha č.4dráha č.5dráha č.6
    06:30-07:00
    07-08
    08-09Plavecká školaPlavecká školaPlavecká školaPlavecká škola
    09-10Plavecká škola do 9:30
    VEŘEJNOST od 9:30
    Plavecká škola do 9:30
    VEŘEJNOST od 9:30
    Plavecká školaPlavecká škola
    10-11VEŘEJNOST do 10:15
    Plavecká škola od 10:15
    VEŘEJNOST do 10:15
    Plavecká škola od 10:15
    VEŘEJNOST do 10:15
    Plavecká škola od 10:15
    VEŘEJNOST do 10:15
    Plavecká škola od 10:15
    Plavecká školaPlavecká škola
    11-12Plavecká škola do 11:45
    VEŘEJNOST od 11:45
    Plavecká škola do 11:45
    VEŘEJNOST od 11:45
    Plavecká škola do 11:45
    VEŘEJNOST od 11:45
    Plavecká škola do 11:45
    VEŘEJNOST od 11:45
    Plavecká škola do 11:45
    VEŘEJNOST od 11:45
    Plavecká škola do 11:45
    VEŘEJNOST od 11:45
    12-13
    13-14
    14-15VEŘEJNOST do 14:30
    DDM od 14:30
    VEŘEJNOST do 14:30
    DDM od 14:30
    VEŘEJNOST do 14:30
    DDM od 14:30
    15-16DDMVEŘEJNOST do 15:30
    DDM od 15:30
    VEŘEJNOST do 15:30
    DDM od 15:30
    VEŘEJNOST do 15:30
    DDM od 15:30
    DDMDDM
    16-17DDM do 16:30
    VEŘEJNOST od 16:30
    DDM do 16:30
    VEŘEJNOST od 16:30
    DDM do 16:30
    VEŘEJNOST od 16:30
    DDM do 16:30
    VEŘEJNOST od 16:30
    DDM do 16:30
    VEŘEJNOST od 16:30
    DDM
    17-18DDM do 17:30
    VEŘEJNOST od 17:30
    18-19
    19-20
    20-21

    Hodinydráha č.1dráha č.2dráha č.3dráha č.4dráha č.5dráha č.6
    08-09Plavecká školaPlavecká školaPlavecká školaPlavecká škola
    09-10Plavecká školaPlavecká školaPlavecká školaPlavecká škola
    10-11Plavecká školaPlavecká školaPlavecká školaPlavecká škola
    11-12Plavecká škola do 11:15
    VEŘEJNOST od 11:15
    Plavecká škola do 11:15
    VEŘEJNOST od 11:15
    Plavecká škola do 11:15
    VEŘEJNOST od 11:15
    Plavecká škola do 11:15
    VEŘEJNOST od 11:15
    12-13
    13-14
    14-15
    15-16
    16-17DDMDDMDDMDDM
    17-18DDM do 17:30
    VEŘEJNOST od 17:30
    DDM do 17:30
    VEŘEJNOST od 17:30
    DDMDDM
    18-19
    19-20
    20-21

    Hodinydráha č.1dráha č.2dráha č.3dráha č.4dráha č.5dráha č.6
    06:30-07:00
    07-08
    08-09Plavecká školaPlavecká školaPlavecká školaPlavecká škola
    09-10Plavecká školaPlavecká školaPlavecká školaPlavecká škola
    10-11Plavecká školaPlavecká školaPlavecká školaPlavecká škola
    11-12
    12-13
    13-14Plavecká školaPlavecká školaPlavecká školaPlavecká škola
    14-15Plavecká škola do 1430
    DDM od 14:30
    Plavecká škola do 1430
    VEŘEJNOST od 14:30
    Plavecká škola do 1430
    DDM od 14:30
    Plavecká škola do 1430
    DDM od 14:30
    15-16DDMDDMDDMDDMDDMDDM
    16-17DDM do 16:30
    VEŘEJNOST od 16:30
    DDM do 16:30
    VEŘEJNOST od 16:30
    DDMDDMDDMDDM
    17-18VEŘEJNOST do 17:30
    Žbluňk od 17:30
    VEŘEJNOST do 17:30
    Šutri od 17:30
    DDM do 17:30
    VEŘEJNOST od 17:30
    18-19Žbluňk do 18:30
    VEŘEJNOST od 18:30
    Šutri do 18:30
    VEŘEJNOST od 18:30
    19-20
    20-21

    Hodinydráha č.1dráha č.2dráha č.3dráha č.4dráha č.5dráha č.6
    08-09Plavecká školaPlavecká školaPlavecká školaPlavecká škola
    09-10Plavecká školaPlavecká školaPlavecká školaPlavecká škola
    10-11Plavecká školaPlavecká školaPlavecká školaPlavecká škola
    11-12Plavecká škola do 11:15
    VEŘEJNOST od 11:15
    Plavecká škola do 11:15
    VEŘEJNOST od 11:15
    Plavecká škola do 11:15
    VEŘEJNOST od 11:15
    Plavecká škola do 11:15
    VEŘEJNOST od 11:15
    12-13
    13-14SeniořiSenioři
    14-15VEŘEJNOST do 14:30
    DDM od 14:30
    VEŘEJNOST do 14:30
    DDM od 14:30
    15-16DDM do 15:30
    VEŘEJNOST od 15:30
    DDM do 15:30
    VEŘEJNOST od 15:30
    16-17VEŘEJNOST do 16:45
    Žbluňk od 16:45
    VEŘEJNOST do 16:45
    Žbluňk od 16:45
    17-18ŽbluňkŽbluňk
    18-19Žbluňk do 18:45
    VEŘEJNOST od 18:45
    Žbluňk do 18:45
    VEŘEJNOST od 18:45
    19-20
    20-21

    Hodinydráha č.1dráha č.2dráha č.3dráha č.4dráha č.5dráha č.6
    13-14
    14-15
    15-16
    16-17
    17-18
    18-19

    Hodinydráha č.1dráha č.2dráha č.3dráha č.4dráha č.5dráha č.6
    13-14
    14-15
    15-16
    16-17VEŘEJNOST do 16:30
    Aqua-Aerobic od 16:30
    VEŘEJNOST do 16:30
    Aqua-Aerobic od 16:30
    17-18Aqua-Aerobic do 17:30
    VEŘEJNOST od 17:30
    Aqua-Aerobic do 17:30
    VEŘEJNOST od 17:30
    18-19