Plavecký bazén

 

Plavecký bazén

Plavecký bazén má na délku 25 metrů. Plavcům je k dispozici 6 plaveckých drah a kromě sportovního plavání je bazén v Prachaticích také skvělým místem, kde se zabaví celá rodina. Prachatické Sportovně relaxační centrum se nachází v krásném prostředí Šumavy, což dodává koupání zvláštní kouzlo. Bazén nabízí různé možnosti zábavy, ať už se jedná o děti, dospělé nebo celou rodinu.

Pokud hledáte aktivní odpočinek, neváhejte přijet do bazénu v Prachaticích!

Teplota vody se v bazénu udržuje kolem 27 stupňů. Minimální hloubka plaveckého bazénu je 1,3 metru a maximální hloubka je 1,8 metru.

Dětský bazén

Dětský bazén o velikost 9×6 m a teplotou vody 32 °C je ideálním místem, kde si mohou užít vodních radovánek nejen děti, ale také jejich rodiče. Pro malé děti je v bazénu instalována malá skluzavka a rodičům se z bazénu naskýtá výhled do zahrady a na horu Libín, která je se svými 1093m.n.m. nejvyšším vrcholem Šumavského podhůří. Pro děti je k dispozici také zapůjčení různých plaveckých pomůcek, se kterými si užijí spoustu zábavy.

Vířivka

Co víc si přát, než se po náročném dni ponořit do bublinek vířivky a užít si chvilku klidu? Zrelaxujte u nás po náročném dni a užijte si pohodu třeba ve společnosti přátel a rodiny.

Vířivka dosahuje 36 stupňů a její kapacita je max. 8 osob.

Občerstvení

Otevírací doba „Mokrého bistra“:

pondělí – pátek:    9:00 – 12:00 a 15:00 – 19:00

sobota – neděle: 15:00 – 19:00

V prostorách Saunového světa platí striktní ZÁKAZ používání skla.

Dětský koutek

Myslíme i na malé děti (včetně jejich rodičů), a proto u nás najdete dětský koutek, kde mohou děti nalézt různé prolézačky, skládanky a další herní prvky.

Kontakty

tel. recepce: +420 602 485 118
tel. plavčíkárna: +420 725 012 126
Provozní řád ke stažení zde